بلاگ - دانلود آموزش زبان

standard

زبان مارکت در شبکه های اجتماعی

۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - توسط 

دوستان عزیز سلام

ما کانال تلگرام زبان مارکت رو ساختیم و شما هم میتونید که با ورود به کانال ما و JOIN شدن در کانال از آخرین محصولات و خبرها و کدهای تخفیف و … با خبر بشید.

 

آدرس کانال ما:

@zabanmarket_com

یا

https://t.me/zabanmarket_com

نکته: وب سایت زبان مارکت هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد.


standard

توضیح امتیازات خرید

۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - توسط 

زبان مارکت دارای محصولات آموزشی بسیاری میباشد که برای نیازهای مختلف زبان آموزان توسط ما تولید شده و با قیمت های بسیار پایین در اختیار دانشجویان قرار میگرند. ما برای مشتریان دایمی خود برنامه ای را در نظر گرفته ایم که با هر خرید مقداری مشخص امتیاز به حساب کاربری شما اضافه مینماید و شما در خرید های بعدی خود خواهید توانست به مقداری مشخص تخفیف را دریافت نمایید.

خرید از زبان مارکت نیاز به ساختن حساب کاربری ندارد اما برای اینکه بتوانید از این تخفیفات بهره مند شوید حتما میبایست پیش از خرید اقدام به ساختن یک حساب کاربری رایگان در سایت نمایید تا امتیازهای شما پس از خرید در آن ذخیره شوند.

برای مثال اگر شما ۵۰۰ امتیاز کسب نمایید میتوانید از ۵۰۰۰ تومان تخفیف در خریدهای بعدی خود بهره مند شوید.

نکته: بصورت ماکزیمم ۲۰ درصد از قیمت یک محصول شامل تخفیف امتیازی میگردد برای مثال اگر قیمت محصولی ۵۰۰۰ هزار تومان باشد و شما ۵۰۰ امتیاز داشته باشید تنها میتوانید از ۲۰ درصد از امتیازات خود بهره برداری نمایید و مبلغ ۱۰۰۰ تومان تخفیف لحاظ خواهد شد و از دیگر امتیازات خود میتوانید برای خرید دیگر محصولات استفاده نمایید.


standard

دانلود فایل آموزش زبان انگلیسی

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - توسط 

وب سایت زبان مارکت از اردیبهشت ماه سال ۹۶ با هدف گردآوری و ارایه و دانلود فایل آموزش زبان انگلیسی طراحی و در اختیار عموم قرار گرفته است.

در وب سایت زبان مارکت شما قادر خواهید بود فایلهای آموزشی اختصاصی را دانلود و آنها را بر روی کامپیوتر یا موبایل خود اجرا نمایید. در حال حاضر پکیج های آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی در زبان مارکت قابل خریداری هستند و در آینده نزدیک، فایلهای آموزشی نظیر PDF آموزش زبان، ویدیوهای آموزشی زبان انگلیسی و بسته های آموزشی خودآموز در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

لطفا از سایت عطایی آنلاین جهت شرکت در کلاس زبان انگلیسی و همینطور سایت کلاورپد جهت شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی دیدن نمایید.


جست و جو

دسته بندی ها

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
Google Analytics Alternative